úterý 2. prosince 2014

Inventor Fusion 360 zdarma v rámci Subscription k Product Design Suite

Jednou z novinek oznámených v rámci probíhající Autodesk University 2014 v Las Vegas je uvolnění moderního 3D modeláře Autodesk Fusion 360 zdarma pro všechny majitele Maintenance nebo Desktop Subscription (předplatného) konstrukční aplikační sady Autodesk Product Design Suite (PrDS).

Rychle se rozvíjející konstrukční nástroj Fusion 360 si zaslouženě získává stále větší popularitu jako jednoduše použitelná 3D CAD/CAM aplikace využívající moderní technologie, nezávislá na konkrétním CAD formátu. Její zahrnutí do sady nástrojů pro stávající uživatele řešení pro digitální prototypy - Product Design Suite - přidává další významné funkce pro 3D modelování, online spolupráci, přímou editaci cizích datových podkladů a CAM výstupy pro výrobu. Je i další přidanou hodnotou pro držitele Subscription. Sada Product Design Suite nabízí přístup k nejnovějším konstrukčním a výrobním nástrojům. Fusion 360 se svou nezávislostí na platformě a využitím cloudu umožní lépe zkoumat nové nápady, přistupovat k 3D datům odkudkoliv a pružněji spolupracovat v rozptýlených týmech.


Stávající i noví uživatelé produktu "Product Design Suite Premium" s Maintenance nebo Desktop Subscription získají v rámci svého předplatného aplikaci "Autodesk Fusion 360" a uživatelé vyšší sady "Product Design Suite Ultimate" získají v rámci subscription aplikaci "Fusion 360 Ultimate". Verze Ultimate obsahuje navíc pohledy 3D rozpadů a animace sestav, rozšířené nástroje pro spolupráci, včetně souběžných revizí a práce s variantami návrhu, 3-osý CAM a rozšířenou podporu. Čerpání licencí bude možné od ledna 2015, detaily se upřesňují. Fusion 360 je ale možné si vyzkoušet už dnes, a to ve formě Trial verze.

Základním konstrukčním nástrojem sady Product Design Suite samozřejmě zůstává Autodesk Inventor.

Nemáte Subscription k PrDS? Fusion 360 Ultimate můžete ještě do 13.12. získat za cenu standardní verze - viz.

Viz též další užitečné informace a tipy k Fusion 360

Aktualizace 2/2015: postup pro získání a aktivaci bonus licence Fusion 360

Žádné komentáře:

Okomentovat