pondělí 27. března 2017

Změna v roli přispěvatelů v Autodesk Fusion Team


Jak jsme již informovali v únoru na sociálních sítích, mění se jedna z rolí uživatelů přizvaných ke spolupráci v týmové aplikaci Autodesk Fusion Team (dříve "A360 Team").

Role "Project Contributor" ve službě Fusion Team je od 20.3.2017 placenou rolí a započítává se tak do počtu subscription k tomuto systému týmové správy konstrukčních dat. Každý uživatel přizvaný ke spolupráci na určitém projektu tak musí být pod subscription.

  • Pokud máte stávající uživatele, kteří byli do nějakého projektu přizváni ještě před 20.3.2017, budou tito uživatelé moci využívat svůj bezplatný přístup až do 31.1.2018 - postačí aby bylo aktivní subscription správce daného projektu
  • Všichni uživatelé přizvaní do nějakého projektu po 20.3.2017 již musí mít subscription (předplatné, pronájem) ke strojařské službě Fusion Team

Možnost nahlížení a sdílení odkazu k nahlížení není touto změnou dotčena. Stále je možné sdílet nahlížení vybraných druhů dokumentů s uživateli bez předplatného - se externími členy týmu, s obchodem, s marketingem, ale třeba i se zákazníky. Stejně tak nejsou dotčeny přístupy na A360 drive a další cloudové služby A360. Jde o podobnou změnu jako v případě sesterské služby BIM 360 Team.

Další informace:

Žádné komentáře:

Okomentovat