pátek 10. února 2017

Představení konstrukční aplikace Autodesk Fusion 360 - začínáme

V uplynulých dvou měsících se mohli zájemci z oblasti CAD, CAM a CAE seznámit v rámci série webinářů CAD Studia s moderní konstrukční aplikací Autodesk Fusion 360 založenou na cloudových technologiích. Tato 3D aplikace si získává zaslouženou pozornost díky svému širokému rozsahu funkcí, rychlému vývoji, nezávislosti na CAD formátu, podpoře platforem (PC, Mac, brzy web) a cenové dostupnosti - pro kutily a malé firmy (a samozřejmě pro školy a studenty) je k dispozici zdarma.

Fusion 360 pokrývá celý konstrukční proces od návrhu až po výrobu. Můžete pracovat s objemovými i povrchovými tělesy, sestavami, generovat z nich 2D výkresovou dokumentaci, katalogové rozpady a variantní návrhy, návrhy sdílet online, spravovat jejich verze, vytvářet přesvědčivé vizualizace, počítat různé typy simulačních úloh, modely tisknout ve 3D nebo z modelů generovat NC kód pro obrábění. Fusion 360 je chytrý CAD pro moderní chytré výrobky.

Záznam z těchto webinářů (celkem 190 minut prezentací, v 6 dílech) nyní dáváme k dispozici pro další zájemce o seznámení s Fusion 360.

1) Úvod do cloud aplikací Autodesk Fusion 360, A360 a Fusion Team pro konstruování a správu konstrukčních CAD dat:2) Fusion 360 - modelování, výkresy:3) Fusion 360 - modelování povrchových ploch:4) Fusion 360 - katalogové rozpady sestav a vizualizace:5) Fusion 360 a CAE - analýzy a simulace, typy simulační úloh:6) Fusion 360 a CAM - obrábění, postprocesory a generování NC kódů:
Připomínáme, že do Fusion 360 budou brzy doplněny další nové funkce pro návrh elektroniky, pro plechové součásti nebo pro generativní navrhování.

Další možnosti výuky Fusion 360, s ověřením znalostí a získáním certifikátu, nabízí online školení (e-Learning) dostupná na eShopu CAD Studia. Zde si můžete také zakoupit komerční licenci Fusion 360 nebo jeho vyšší verze Fusion 360 Ultimate. Další webináře - nové i archiv uplynulých - můžete sledovat na stránce webináře.

Jak používají Fusion 360 ve společnosti Flaymer:Podrobnější informace o Autodesk Fusion 360, včetně systémových požadavků, programových doplňků CAD Studia, nebo možnosti stažení instalace pro vyzkoušení na vašem počítači, najdete na www.cadstudio.cz/fusion360.

Žádné komentáře:

Okomentovat